Penzion Hájovna U Dubu

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš komfortní penzion "Hájovna U Dubu" je situován cca 800m (asi 15min. chůze) od nejznámějšího českého středověkého hradu "Karlštejn", který se nachází na katastrálním území Budňany, v okrese Beroun, ve Středočeském kraji. Penzion je přímo uprostřed národní přírodní rezervace "Český kras", na křižovatce několika turistických tras, což Vám skýtá mnoho krásných tipů na výlety. Unikátní romantické, klidné místo pro ubytování na samotě mezi karlštejnskými hvozdy. 5 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlek a případně se snídaní. Dále bar, společenská místnost a zahrádka s grilem. K dispozici je Wi-Fi, Whirlpool, střelba z kuše nebo vyjížďky vozem Hummer. Místní kulinářské speciality či teplé obědy a večeře lze zajistit po předchozí domluvě, rovněž tak pořádání svatebních či jiných oslav. Možnost získání členství v "Klubu" poskytující trvalé slevy. Samotná poloha penzionu je přímo na křižovatce několika turistických stezek, jak pro chodce, tak pro cyklisty! Pokud si zvolíte náš penzion pro případ odpočinku, relaxaxe, sportu a výletů, čeká Vás příjemný, ohleduplný personál a možnost množstevních slev i do budoucna nebo Klubová karta.

 

Penzion "Hájovna U Dubu" Vám nabízí kromě základních ubytovacích služeb i služby nadstandardní a doplňkové, jako například Whirlpool, střelbu z kuše na terč, vyjížďky terénním vozidlem Hummer do blízkého okolí jako třeba na Velkou či Malou Ameriku, Křivoklát, atd.  Nabízí se mnoho krásných tipů na výlety pěšky, na kolech, autem, nebo vlakem...

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI