Penzion Malba

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Malba je rekreační zařízení, které je využíváno individuálními a firemními zákazníky. Nachází se pod hradem Kokořín u rybníka Kačírek v obci Kokořínský Důl v samém centru CHKO Kokořínsko. Penzion Malba je rekreační a školící zařízení s celoročním provozem po celkové rekonstrukci.

Celé zařízení je rozděleno do dvou budov, větší pokojové a menší stravovací a školící.
Celková ubytovací kapacita penzionu je 31 lůžek v 10 pokojích.
Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchou a WC. Všechny pokoje jsou vybaveny nábytkem z masivního dřeva. Složení pokojů je následující: 3 pokoje jsou čtyřlůžkové, 3 třílůžkové a 5 dvoulůžkových.
K dispozici je dále společná čajová kuchyňka (konvice, lednice), venkovní posezení na terase, posezení u ohně nebo i jeskynní kalírna s krbem. V objektu je společná televize a volné Wi-Fi připojení.
Parkování před domem je zdarma a celý areál lze uzavřít. Za poplatek lze vypůjčit horská kola nebo stolní tenis. Pro ubytované cyklisty je zde možnost bezpečné úschovy jejich kol.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI