Penzion Malba

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Malba je rekreační zařízení, které je využíváno individuálními a firemními zákazníky. Nachází se pod hradem Kokořín u rybníka Kačírek v obci Kokořínský Důl v samém centru CHKO Kokořínsko. Penzion Malba je rekreační a školící zařízení s celoročním provozem po celkové rekonstrukci.

Celé zařízení je rozděleno do dvou budov, větší pokojové a menší stravovací a školící.
Celková ubytovací kapacita penzionu je 31 lůžek v 10 pokojích.
Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchou a WC. Všechny pokoje jsou vybaveny nábytkem z masivního dřeva. Složení pokojů je následující: 3 pokoje jsou čtyřlůžkové, 3 třílůžkové a 5 dvoulůžkových.
K dispozici je dále společná čajová kuchyňka (konvice, lednice), venkovní posezení na terase, posezení u ohně nebo i jeskynní kalírna s krbem. V objektu je společná televize a volné Wi-Fi připojení.
Parkování před domem je zdarma a celý areál lze uzavřít. Za poplatek lze vypůjčit horská kola nebo stolní tenis. Pro ubytované cyklisty je zde možnost bezpečné úschovy jejich kol.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI