Penzion Pod věží - Kolín

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Pod věží je situován v historickém centru města Kolína, ale přesto ve velmi klidné ulici. K dispozici jsou 2 jednolůžkové pokoje, 8 dvoulůžkových pokojů a jeden apartmán. Všechny pokoje jsou vybaveny minibarem, TV, SAT, Wi-Fi. Sociální zařízení s wc, sprchovým koutem, některé dvoulůžkové pokoje mají vanu a bidet. Pokoje jsou nekuřácké. Pouze jeden z pokojů má vlastní terasu kde je kouření povoleno. V přízemí pensionu je malá kavárna, kde připravujeme snídaně pro naše hosty. Můžete si u nás objednat polopenzi, nebo i plnou penzi v naší restauraci vzdálené pouze 50m od recepce. V prostorách pensionu jsme schopni Vám připravit občerstvení na oslavu, nebo školení tak jak si budete přát v kapacitě do 30ti osob. Nabízíme u nás i méně obvyklou službu a to je krátkodobý pronájem kanceláře (třeba jen na hodinu) pro Vaše obchodní jednání, nebo pro prezentaci Vaší firmy, zboží. Můžete u nás pořádat i malá školení, přednášky atd. Kapacita centra je 25 osob. Je vybavené projektorem, TV, Wi-Fi, tisk. Při jakékoliv takovéto akci budete jako náš ubytovaný host zvýhodněni. Během provozu centra poskytujeme občerstvení z naší kavárny.

Wellness a fitness v penzionu

V suterénu pensionu je umístěn privátní wellness. Oddělený vstup vám zaručí soukromí, personál Vás nebude nijak rušit, protože šampaňské u nás jezdí výtahem přímo z recepce. Můžete si tak nerušeně odpočinout ve vířivce, nebo v římské parní lázni.

Pro cyklisty

Najdete u nás prostor na uložení kol. Nabídneme Vám atraktivní trasy na výlet. S technickými problémy Vašeho kola si poradí cykloservis našeho souseda. Pokud si budete přát připravit jídlo na další tůru sebou ani to není žádný problém.
 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI