Penzion Pod věží - Kolín

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Pod věží je situován v historickém centru města Kolína, ale přesto ve velmi klidné ulici. K dispozici jsou 2 jednolůžkové pokoje, 8 dvoulůžkových pokojů a jeden apartmán. Všechny pokoje jsou vybaveny minibarem, TV, SAT, Wi-Fi. Sociální zařízení s wc, sprchovým koutem, některé dvoulůžkové pokoje mají vanu a bidet. Pokoje jsou nekuřácké. Pouze jeden z pokojů má vlastní terasu kde je kouření povoleno. V přízemí pensionu je malá kavárna, kde připravujeme snídaně pro naše hosty. Můžete si u nás objednat polopenzi, nebo i plnou penzi v naší restauraci vzdálené pouze 50m od recepce. V prostorách pensionu jsme schopni Vám připravit občerstvení na oslavu, nebo školení tak jak si budete přát v kapacitě do 30ti osob. Nabízíme u nás i méně obvyklou službu a to je krátkodobý pronájem kanceláře (třeba jen na hodinu) pro Vaše obchodní jednání, nebo pro prezentaci Vaší firmy, zboží. Můžete u nás pořádat i malá školení, přednášky atd. Kapacita centra je 25 osob. Je vybavené projektorem, TV, Wi-Fi, tisk. Při jakékoliv takovéto akci budete jako náš ubytovaný host zvýhodněni. Během provozu centra poskytujeme občerstvení z naší kavárny.

Wellness a fitness v penzionu

V suterénu pensionu je umístěn privátní wellness. Oddělený vstup vám zaručí soukromí, personál Vás nebude nijak rušit, protože šampaňské u nás jezdí výtahem přímo z recepce. Můžete si tak nerušeně odpočinout ve vířivce, nebo v římské parní lázni.

Pro cyklisty

Najdete u nás prostor na uložení kol. Nabídneme Vám atraktivní trasy na výlet. S technickými problémy Vašeho kola si poradí cykloservis našeho souseda. Pokud si budete přát připravit jídlo na další tůru sebou ani to není žádný problém.
 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI