Penzion u Ondřeje

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Najdete zde podrobné informace o ubytovacích kapacitách, ceně ubytování, jak nás kontaktovat a zarezervovat si pokoj, jak se k nám dostanete plus další zajímavé informace o Kutné Hoře.

Penzion U Ondřeje začal svou činnost v roce 1994 a od té doby se v něm ubytovaly stovky domácích i zahraničních turistů. Zahraniční návštěvníci k nám přicházeji opravdu ze všech koutů světa - jmenovat můžeme například Austrálii, Japonsko, USA, Velkou Británii, Německo, Rakousko, Polsko, Slovensko, Belgii, Dánsko, Francii, Itálii, Rusko nebo Turecko.

Penzion je součastí rodinného domu a tak mají naši návštěvníci přístup do zahrady a ke kryté garáži a mohou sebou na dovolenou vzít i své domácí miláčky. V létě za dobrého počasí pořádáme na zahradě opékání. Otevřené ohniště je k dispozici během léta všem našim hostům, stejně jako možnost stolování na čerstvém vzduchu nebo sušení prádla na zahradě. Kryté koupaliště s letní terasou se nachází 10 minut chůze od Penzionu. Je možné objednat si projížďku na koni.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI