Srub Heltových

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Srub se už nepronajímá. Srub se nachází v obci Bojov, v chatové osadě Vandrlice, u Mníšku pod Brdy, asi 15 minut jízdy od Prahy. Srub má 90+90 m2. K dispozici jsou Vám 3 ložnice, dohromady pro 10 lidí. Celý objekt je vytápěn automatickým tepelným čerpadlem prostřednictvím podlahového topení. V obývacím pokoji je možnost přitopit v krbových kamnech, dřevo je k dispozici u objektu. V létě je samozřejmostí venkovní plynový gril s bombou. V obýv. pokoji naleznete sportovní náčiní a řadu společenských her. Na pozemku - uzamykatelné místo pro kola, parkování 2 aut + 2 aut před pozemkem. Přízemí srubu - prostorný obývací pokoj s jídelním stolem, pokoj je volně propojen s kuchyní. Samostatné WC, koupelna, technická místnost a vstupní chodba. 1. patro srubu - 3 ložnice, koupelna s WC a technická místnost. Vybavení pokojů: v každé ložnici je televize, satelit a síťová zásuvka pro připojení PC k internetu. V obývacím pokoji je televize, satelit a audio sestava. Srub je kompletně vybaven k rekreačním pobytům, včetně povlečení, ručníků.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI