Ubytování Jaroslav Hasma

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Počínaje jarem, konče podzimem, si můžete v soukromém areálu Rpety-Hatě sportovně zarybařit metodou chyť a pusť na rybníku o rozloze 2ha. V měsících duben, květen a září máme otevřeno každý týden od čtvrtka do neděle. Červen, črvenec a srpen máme otevřeno 24 hodin denně. Rybaříme dle rybářského řádu. Příjezd do areálu nejpozději do 19:00 hod. Sportovní rybářský areál také nabízí ubytování kde si můžete zpříjemnit volné chvíle více denním pobytem v menší chatě se čtyřmi lůžky. V hodné pro rodiny s malými dětmi. Nebo ve velké chatě s kapacitou 8-12lůžek. V případě vašeho zájmu o pobyt naleznete více informací v sekci ubytování.

- V období červen - srpen nabízíme ve sklípku pod malou chatou občerstvení. Máme nealkoholické nápoje, lahvové pivo, horkou kávu nebo-li čaj na zahřátí.

- Také houbaři - nerybařící doprovod si přijde na své v Brdských lesích vzdálených 1km od areálu Rpety-Hatě.

- Šikovní a natěšení rybáři se nám zviditelnili úlovkami a některé se nám podařilo vyfotografovat, ulovíte je v sekci rybaření.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI