Ubytovny a penzion Nymburský

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Nymburský se nachází v klidném prostředí města Kolína ve čtvrti Zálabí vzdáleném od centra 5-10 minut pomalou chůzí. V blízkosti objektu je možnost kulturního nebo sportovního vyžití - kino, divadlo, historický střed města Kolína, o kterém je zmínka již kolem 7. až 10. století, sportovní areál SK Kolín, zimní stadion. Nedaleko je rovněž restaurační zařízení pro případné veřejné stravování. V blízkosti penzionu se nachází zastávka MHD, která pravidelně zajíždí k TPCA.

Budova penzionu je vytápěna centrálně plynovým kotlem včetně ohřevu teplé vody. Objekt výhradně slouží k ubytování, má kapacitu 19-20 lůžek, které jsou rozděleny do samostatně uzamykatelných pokojů.

V přízemí se nachází:

    3x třílůžkový pokoj
    1x dvoulůžkový pokoj

V 1. patře se nachází:

    2x třílůžkový pokoj
    1x dvoulůžkový pokoj

 

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI