Ubytovny a penzion Nymburský

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Nymburský se nachází v klidném prostředí města Kolína ve čtvrti Zálabí vzdáleném od centra 5-10 minut pomalou chůzí. V blízkosti objektu je možnost kulturního nebo sportovního vyžití - kino, divadlo, historický střed města Kolína, o kterém je zmínka již kolem 7. až 10. století, sportovní areál SK Kolín, zimní stadion. Nedaleko je rovněž restaurační zařízení pro případné veřejné stravování. V blízkosti penzionu se nachází zastávka MHD, která pravidelně zajíždí k TPCA.

Budova penzionu je vytápěna centrálně plynovým kotlem včetně ohřevu teplé vody. Objekt výhradně slouží k ubytování, má kapacitu 19-20 lůžek, které jsou rozděleny do samostatně uzamykatelných pokojů.

V přízemí se nachází:

    3x třílůžkový pokoj
    1x dvoulůžkový pokoj

V 1. patře se nachází:

    2x třílůžkový pokoj
    1x dvoulůžkový pokoj

 

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI