Penzion Na Kovárně - Tisá

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Levné a stylové ubytování v Tisé v nezaměnitelné krajině Českého Švýcarska a Chráněné krajinné oblasti Labské pískovce. K dispozici je celkem 5 pokojů o celkovém počtu 16 lůžek /s přistýlkami možno rozšířit kapacitu na 21 lůžek/. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s WC a jsou stylově vybaveny dřevěným obložením a nábytkem, moderními koberci a el.vytápěním a dalším příslušenstvím. V ceně ubytování je možnost využívat společenskou místnost s TV, satelitním vysíláním, DVD přehrávačem, sbírkou DVD filmů a pohádek pro děti i dospělé, rádiem, projekčním plátnem a dataprojektorem. Pro děti zde máme připraven malý stoleček, dětský koberec a velký výběr hraček, stavebnic, stolních her a psacích potřeb. V pokojích i společenské místnosti je zákaz kouření! V zahradní části provozovny je možné využít venkovní posezení s krbovým grilem a dětské hřiště. Další nabídkou našeho penzionu je tenisové hřiště (možno použít i na odbíjenou, nohejbal a fotbal), sauna a fitness koutek. K ubytování je možné si objednat včetně snídaně, polopenze či plné penze. Penzion a restaurace jsou otevřeny celoročně.

 

Restaurace a bar Na Kovárně Tisá

Ve stylové restauraci /43 míst/ a salónku /20 míst/ nabízíme příjemné posezení, pořádání oslav a večírků.V restauraci je pro Vás připraven velkoformátový televizor se satelitním vysíláním, pro sledování významných sportovních a kulturních událostí, či Vámi vybraných programů. Všechny prostory pokryty bezdrátovým připojením WiFi pro možnost připojení k internetu.

V letním období lze využít pohoštění na zahrádce /28 míst/, kde jsou pro děti připraveny průlezky s klouzačkou, houpačkou, lanem na šplhání a lezeckou stěnkou.

Jistě si vyberete z bohaté nabídky našeho jídelního lístku a výborných jídel české kuchyně, minutek, rybích a drůbežích specialit. Každý den pro Vás připravujeme denní menu za výhodné ceny.
Čepujeme Pilsner Urquel 12° a Gambrinus 10°. K domácím moučníkům Vám nabídneme znamenitou kávu značky Gino ESPRESSO. Káva je v celém procesu výroby od sklizně suroviny metodou Picking (sklizeň pouze červených zralých plodů), až do zabalení konečného produktu zpracována ručně pod trvalou kontrolou. Tato dokonalá kombinace je dána použitím 100% kávy Arabica, ve směsi vybraných vysokohorských odrůd z Brazílie, Kolumbie a Guatemaly. Kávu podáváme odborně připravenou a čerstvě namletou na profesionálních strojích.
 

Tiské stěny - horolezectví a outdoorové sporty

Penzion Na kovárně Tisá je zázemím pro vyznavače aktivního odpočinku.

 •     Tenisový kurt s povrchem umělé trávy LANO WIMBLEDON, vhodné pro tenis, volejbal, nohejbal, fotbal a florbal.
 •     Relaxační zázemí, finská sauna a fitness.
 •     Nabízíme valstní instruktory horolezectví, průvodcovskou činnost a poradenství pro horolezectví, turistiku, cyklistiku a outdoorové aktivity.
 •     Výchozí místo pro sjezdové lyžování a klasické lyžování - Ski centrum Zadní Telnice a Ski centrum Bouřňák.
 •     Běžecké sporty, houbaření a rekreace během všech ročních období.
 •     Půjčovna kol, horolezeckých potřeb a dalšího sportovního vybavení.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Ústeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI