Penzion Na Kovárně - Tisá

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Levné a stylové ubytování v Tisé v nezaměnitelné krajině Českého Švýcarska a Chráněné krajinné oblasti Labské pískovce. K dispozici je celkem 5 pokojů o celkovém počtu 16 lůžek /s přistýlkami možno rozšířit kapacitu na 21 lůžek/. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s WC a jsou stylově vybaveny dřevěným obložením a nábytkem, moderními koberci a el.vytápěním a dalším příslušenstvím. V ceně ubytování je možnost využívat společenskou místnost s TV, satelitním vysíláním, DVD přehrávačem, sbírkou DVD filmů a pohádek pro děti i dospělé, rádiem, projekčním plátnem a dataprojektorem. Pro děti zde máme připraven malý stoleček, dětský koberec a velký výběr hraček, stavebnic, stolních her a psacích potřeb. V pokojích i společenské místnosti je zákaz kouření! V zahradní části provozovny je možné využít venkovní posezení s krbovým grilem a dětské hřiště. Další nabídkou našeho penzionu je tenisové hřiště (možno použít i na odbíjenou, nohejbal a fotbal), sauna a fitness koutek. K ubytování je možné si objednat včetně snídaně, polopenze či plné penze. Penzion a restaurace jsou otevřeny celoročně.

 

Restaurace a bar Na Kovárně Tisá

Ve stylové restauraci /43 míst/ a salónku /20 míst/ nabízíme příjemné posezení, pořádání oslav a večírků.V restauraci je pro Vás připraven velkoformátový televizor se satelitním vysíláním, pro sledování významných sportovních a kulturních událostí, či Vámi vybraných programů. Všechny prostory pokryty bezdrátovým připojením WiFi pro možnost připojení k internetu.

V letním období lze využít pohoštění na zahrádce /28 míst/, kde jsou pro děti připraveny průlezky s klouzačkou, houpačkou, lanem na šplhání a lezeckou stěnkou.

Jistě si vyberete z bohaté nabídky našeho jídelního lístku a výborných jídel české kuchyně, minutek, rybích a drůbežích specialit. Každý den pro Vás připravujeme denní menu za výhodné ceny.
Čepujeme Pilsner Urquel 12° a Gambrinus 10°. K domácím moučníkům Vám nabídneme znamenitou kávu značky Gino ESPRESSO. Káva je v celém procesu výroby od sklizně suroviny metodou Picking (sklizeň pouze červených zralých plodů), až do zabalení konečného produktu zpracována ručně pod trvalou kontrolou. Tato dokonalá kombinace je dána použitím 100% kávy Arabica, ve směsi vybraných vysokohorských odrůd z Brazílie, Kolumbie a Guatemaly. Kávu podáváme odborně připravenou a čerstvě namletou na profesionálních strojích.
 

Tiské stěny - horolezectví a outdoorové sporty

Penzion Na kovárně Tisá je zázemím pro vyznavače aktivního odpočinku.

 •     Tenisový kurt s povrchem umělé trávy LANO WIMBLEDON, vhodné pro tenis, volejbal, nohejbal, fotbal a florbal.
 •     Relaxační zázemí, finská sauna a fitness.
 •     Nabízíme valstní instruktory horolezectví, průvodcovskou činnost a poradenství pro horolezectví, turistiku, cyklistiku a outdoorové aktivity.
 •     Výchozí místo pro sjezdové lyžování a klasické lyžování - Ski centrum Zadní Telnice a Ski centrum Bouřňák.
 •     Běžecké sporty, houbaření a rekreace během všech ročních období.
 •     Půjčovna kol, horolezeckých potřeb a dalšího sportovního vybavení.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Ústeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI