Domeček pod Razulou

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Dřevěnice v krásném a malebném prostředí valašské přírody ve Velkých Karlovicích – Léskové, obci s  rozsáhlými možnostmi rekreace, přímo u lyžařského areálu Razula a rekreačních center Galik a Lanterna. Objekt je nově rekonstruovaný. Vynikající podmínky pro rekreaci a relaxaci – střediska s wellness programy (masáže, thajská masáž, vířivky, sauny), bowlingem, squashem, koupáním, golfem, lanovým centrem, tenisovými kurty. Možnosti houbaření a rybaření, jízdami na koních v centru chráněné krajinné oblasti. Výborné stravování v mnoha blízkých restauracích. Pronájem objektu je celoroční s optimálním počtem 6 osob, maximální počet 9 osob, využití max. kapacity bude na úkor Vašeho pohodlí. Topení je centrální a k ohřevu vody slouží bojler.

 

Kapacita a vybavení:

  •     kuchyně s kuchyňskou linkou, krbovými kamny a jídelním stolem
  •     ložnice s čtyřmi lůžky (4x lůžko)
  •     ložnice se čtyřmi lůžky (4x lůžko) a možností přistýlky
  •     koupelna s WC

Ozdravný pobyt:

Chalupa má optimální spojení nadmořské výšky, čistoty ovzduší, vlhkosti a tlaku vzduchu a celkově nižší průměrné teploty.

Díky tomu, že leží mimo obec, která navíc nemá průmyslové zóny, a je ze všech stran obklopena lesy s protékající horskou bystřinou, vyniká také neobyčejnou čistotou vzduchu, zejména bakteriologickou.
Pobyt u nás je tedy zároveň spojen s příznivými účinky na veškeré nemoci horních cest dýchacích, krevní oběh, nervovou soustavu a vegetativní nervstvo.

 

Více než 260 penzionů v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI