Penzion Tony - Ludkovice

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační objekt se zahradou a venkovním bazénem je ideální pro pobyt 1 až 3 rodin současně s možností využití 15 lůžek. Obejkt je umístěn v obci Ludkovice vzdálené 5 km od lázeňského města Luhačovice a 15 km od okresního města Zlína. Okolní lesnatá krajina, klidné prostředí, blízkost lázeňského města a vodní nádrže Pozlovice vzdálené 5 km jsou ideální pro rodinnou rekreaci. Samotný penzion Tony se nachází na okraji obce. Je umístěn v nově rekonstruovaném rodinném domě se 6 pokoji, kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem. V domě je TV se satelitem a kulečník. Součástí penzionu je venkovní posezení v zahradě a venkovní bazén (7 × 3 m). Ubytování je bez stravování. V přízemí domu je k dispozici prostorná a moderně vybavená kuchyň. V obci Ludkovice je koupaliště se sportovním areálem a přehrada, jejíž okolí je ideální pro pěší výlety a cyklistiku. Ve vzdálenosti 5 km lesní cestou se nachází poutní kostel Provodov.
 

 

Více než 260 penzionů v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI