Penzion Tony - Ludkovice

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační objekt se zahradou a venkovním bazénem je ideální pro pobyt 1 až 3 rodin současně s možností využití 15 lůžek. Obejkt je umístěn v obci Ludkovice vzdálené 5 km od lázeňského města Luhačovice a 15 km od okresního města Zlína. Okolní lesnatá krajina, klidné prostředí, blízkost lázeňského města a vodní nádrže Pozlovice vzdálené 5 km jsou ideální pro rodinnou rekreaci. Samotný penzion Tony se nachází na okraji obce. Je umístěn v nově rekonstruovaném rodinném domě se 6 pokoji, kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem. V domě je TV se satelitem a kulečník. Součástí penzionu je venkovní posezení v zahradě a venkovní bazén (7 × 3 m). Ubytování je bez stravování. V přízemí domu je k dispozici prostorná a moderně vybavená kuchyň. V obci Ludkovice je koupaliště se sportovním areálem a přehrada, jejíž okolí je ideální pro pěší výlety a cyklistiku. Ve vzdálenosti 5 km lesní cestou se nachází poutní kostel Provodov.
 

 

Více než 260 penzionů v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI