Zima Karavany - půjčovna obytných vozů

 

 

 

 

Informace

Detail firmy

Rádi Vás uvítáme v naší půjčovně obytných vozů. Hledáte svobodu cestování? Chcete poznat během Vaší dovolené různá místa, země a lidi? Nechcete už trávit dovolenou pořád jen na jednom místě, toužíte procestovat třeba celý svět? To vše můžete mít, zvolíte-li cestování v obytném voze. Zvolte si tedy dovolenou, která je jen a jen ve Vaší režii! Zažijte překrásnou dovolenou plnou zážitků v obytném voze z naší půjčovny.
Nabízíme Vám k pronájmu nové, r.v. 2013, prostorné a luxusně vybavené obytné automobily na podvozku Fiat Ducato, 2,3 JTD Multijet o výkonu 150 PS a emisní normou euro 5, s nástavbou od renomovaného výrobce Mobilvetta a Roller Team.
Ve výbavě naších obytných vozidel naleznete mimo jiné, (kožené čalounění sedadel, klimatizaci, nezávislé topení 6kw, plně vybavenou kuchyň, lednice 160L s mrazákem, TV+DVD, markýzu 4,5m, držák na 4 kola, velkou garáž, kempingový nábytek atd.,) tak aby jste se v nich cítili jako v luxusním hotelu na kolečkách. Ve vozech jsou vylepeny dálniční známky CZ, SK, A, CH.
K řízení našich obytných vozů, camperů nebo chcete-li karavanů Vám stačí řidičské oprávnění B (na osobní automobil) neboť naše vozy jsou o maximální celkové přípustné hmotnosti do 3 500kg.
Po dobu pronájmu našeho obytného vozu si můžete ponechat bezplatně Vaše osobní vozidlo zaparkované v hlídaném areálu půjčovny. Také je možné obytný automobil přistavit k převzetí na Vámi určené adrese. Tato služba je zpoplatněna 16kč/km.
 
 

Fotky
E-mail

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI