Chata & penzión Podhájska č. 601

 

 

 

Stát: 
Slovenská republika

Informace

Popis

Vitajte v Podhájskej č.601

 

Chcete bývať blízko kúpaliska ?

• Ubytování v těsné blízkosti termálního koupaliště Podhájska (100m-2 minuty chůze) av blízkosti vlakového nádraží (300 m - 6 minut chůze)

• Poskytujeme celoroční ubytování v rodinném domě a v penzionu

• Penzion - 3 pokoje - 2 postelové, 2izb - 3 postelové

• Pokoje jsou vybaveny barevným TV přijímačem, kuchyňským koutkem, ledničkou, mikrovlnkou a sociálním zařízením

• Rodinný dům - na patře jsou: 3 pokoje - 1 pokoj - 2 lůžkový, 1 pokoj - 3 lůžkový, 1 pokoj - 4 lůžkový a dvě koupelny se sprchovým koutem a WC

- V přízemí se nachází jeden dvoulůžkový pokoj spolu s koupelnou a jeden pokoj 3posteľová s možností přistýlky s koupelnou

- Všechny pokoje su vybaveny barevným TV přijímačem s DVD a lednicí

- V přízemí je společná kuchyň moderně vybavená

. internetové připojení wifi zdarma

• Bezplatné parkování v uzavřeném objektu


PODHÁJSKA - ZÁBAVA a RESTAURACE

Po krásném slunečném dni stráveném při termální vode je dobré taky myslet na večer.
Velice příjemné posezení s kvalitní obsluhou a výbornou kuchyní je restaurace ENERGY. V zmíněné restauraci múžete prakticky strávit všechny večery,pokud se chcete dobře najíst a zabavit.

Restaurace vás zve:

 • pondelí - tradiční kuchyne
 • úterý - ochutnávka vín s hudební produkcí
 • středa - taneční zábava
 • čtvrtek - taneční zábava
 • pátek - grilování na terase s hudbou
 • sobota - taneční zábava

Pokud si chcete posedět bez hudby, navštivte restauraci JAZMÍN a FONTÁNA.
Právě vám zachutila pizza – navštivte pizzerii CASTEL.
COUNTRY zábava je vždy v úterý v letním kine a živá hudba vám zpříjemní večer na parkete ČEREŠŇA.
Pro mladé je disco v sobotu na parkete na futbalovém hřišti.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

 

 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Ceník

Cenník

11,50 eur na osobu na noc

+ kúpeľný poplatok - 0,50 Eur
Od platenia dane za ubytovanie sú oslobodené osoby mladšie ako 15 rokov a držitelia preukazov ZŤP

Ubytování realizujeme v týdenních nebo dvoj-týdenních intervalech s nástupem v sobotu po 14:00 hod.. (nebo dle dohody) a odchodem do 10:00 hod.. Je možné dohodnout i kratší, případně víkendové pobyty.

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

O koupališti
 

Termální koupaliště Podhájska poskytuje 2 bazény s horkou vodou přímo z pramene, která se ovšem musí ředit.

Teplota vody přímo v prameni dosahuje 78,3 ˚ C, teplota vody v bazénech 30-36 ˚ C, což je teplota, která zajišťuje optimální vliv minerálů na vaši pokožku, nemoci pohybového aparátu, dýchacího a srdečně-cévního ústrojí. Blahodárné účinky má termální voda i na gynekologické a urologické onemocnění.

Voda v Podhájské je svými účinky a složením velmi podobná vodě z Mrtvého Mora, což je využíváno i pro výrobu léčivé kosmetiky.

Samotné termální koupaliště Podhájska je otevřeno celoročně s přestávkou v dubnu, kdy probíhá generální čištění bazénů. Jsou dodržovány hygienické normy, o čemž svědčí i fakt, že pravidelnými hygienickými kontrolami nebylo za 20 let fungování koupaliště zjištěna žádná nákaza bakteriemi, či houbami. Je to zajištěno i vysokou koncentrací soli, která přímo ničí všechny bakterie.
Obec Podhájska se nachází na jižních výběžcích Pohronské pahorkatiny v nadmořské výšce 170 metrů nad mořem. Patří do Novozámeckého okresu a do Nitranského kraje. Leží na železniční trati mezi Levicemi a Šurany. Sousedí s obcemi Trávnica, Radava, Pozba, Veľké Lovce.
V roce 1973 byl navrtaný geotermální pramen silně mineralizované vody v hloubce 1900m. Voda má při ústí teplotu 80 ° C a vydatnost 50 litrů za sekundu. Ve stejném roce se začalo s výstavbou bazénů. Termální voda, která je silná, léčivě působí na lidi, kteří trpí průduškovým chorobami a chorobami dýchacích cest. Ve vodě se vyskytuje prvek lithium, který napomáhá léčbě dny, dále jsou to jodidy, které stimulují štítnou žlázu. Ve vodě jsou zastoupeny sloučeniny vápníku působící na doléčení zlomenin, dále jsou to bromidy zmírňující bolestivé stavy. Termální voda světového unikátu dobře působí na lidi trpící revmatismem, cévními a kloubními onemocněními, přetrvávajícími bolestmi páteře.

Rekondiční-relaxační komplex termálního koupaliště Podhájska, v němž kromě šaten jsou umístěny sauny, vanové koupele, perličkové koupele, fitness centrum a služby pro návštěvníky jako například kadeřnictví, cukrárna, restaurace. Vodní masáže ve sprchovém boxu a perličkové koupele ve vaně poskytnou relaxaci i těm nejnáročnějším. Vanové koupele s geotermální vodou využijí především návštěvníci postihmnutí různými ekzémy a kožními chorobami.

Obec Podhájska sa nachádza na južných výbežkoch Pohronskej pahorkatiny v nadmorskej výške 170 metrov nad morom. Najvyššia nadmorská výška je 288 m n.m a najnižšia je 161 m n.m. Patrí do Novozámockého okresu a do Nitrianskeho kraja. Leží na železničnej trati medzi Levicami a Šuranmi. Susedí s obcami Trávnica, Radava, Pozba, Veľké Lovce.

 

Termálne kúpalisko Podhájska

Termálne kúpalisko PodhájskaTermálne kúpalisko Podhájska poskytuje návštevníkom možnosť oddychu a rekreácie tak v letnom ako i v zimnom období.

Návštevníkov kúpaliska tvoria nielen Slováci, ale aj turisti z Čiech, Poľska, Maďarska, Rakúska a iných krajín. Počas letnej sezóny je návštevníkom k dispozícii deväť  bazénov a tobogán. Súčasťou termálneho kúpaliska je aj novotvorený Wellness centrum Aquamarin.

 

 

 

 

 

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI