Chatová osada Family Resort**

 

 

 

Stát: 
Slovenská republika

Informace

Popis

Popis chatového areálu

Chaty Family Resort ** jsou samostatný oplocený komplex 12-ti chat určených pro rodiny s dětmi, které chtějí bydlet komfortně a nezávisle. Areál nabízí velké dětské hřiště, pískoviště a termální pramen, možnost parkování v objektu před vlastní chatou. Nedaleko areálu se nachází Wellness centrum, letní termální koupaliště a restaurační centrum, tenisové kurty a minigolfové hřiště. Každá chata má svou terasu o rozloze 9 m2, na které najdete zahradní nábytek a předsíň. Chata disponuje plně zařízenou kuchyňkou a sociálním zařízením (koupelna s WC, sprchou), dvěma pokoji. Maximální kapacita chaty je 4-6 osob. V chatové osadě Family Resort jsou termíny pobytu vždy neděle-neděle!

chaty v kempu

K objednávce jedné z těchto chat Vám přidáme každodenní volný vstup na Letní termální koupaliště a Toboganový svet v Patincích pro každou osobu během celého pobytu.

SPECIÁLNÍ BONUS pro všechny naše ctěné hosty: Na všechny vstupy do bazénového světa WELLNESS centra Patince **** (kdykoliv během pobytu) je sleva 30%! Děti do 12r. ZDARMA (v doprovodu dosp.os.).

Vlastné stravovanie

NAŠE DALŠÍ UBYTOVÁNÍ

 

Tipy na další ubytování Nitrianský kraj

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Koupaliště Patince

Patinské koupaliště se nachází v blízkosti obce Patince. Je to nejjižněji položená obec na Slovensku a se svým termálním koupalištěm a rekreačními možnostmi už desetiletí přitahuje širokou vrstvu obyvatelstva ze Slovenska i ze zahraničí. Nachází se zde 5 venkovních bazénů sportovní, dětský, rekreační, plavecký a sedací s termální 27-33 ° C vodou. Termální voda se svým chemickým složením má blahodárný vliv na pohybové ústrojí a kožní choroby. Více se dozvíte na stránkách koupaliště.

Wellness Patince

Je nově vybudované wellness centrum s velkým bazénovým a saunovým světem. Tento komplex celoročně nabízí tradiční lázeňské techniky jako vodní terapii, vířivý bazén, sedací bazén, finské sauny, masáže různých druhů a seznámí Vás také s netradičními a zatím málo rozšířenými wellness-službami, které zahrnují bylinkovou saunu, parní saunu, Kneippova koupel, ledovou místnost , bahenní zábaly a mnoho jiných ... Více se dozvíte na stránkách wellness centra.

Wellness Marina

Wellness marina je přístav pro lodě s možnostmi pronájmu lodi, rybolovu, cateringu a výletních plaveb lodí Wellness Line 1 po Dunaji od Štúrova po Komárno. Stejně se podnikají i fakultativní výlety spojené s plavbou jako například skanzen lodí v maďarském Neszmély, ochutnávka regionálních vín z oblasti Hilltop, návštěva ranče s možností jízdy na koni a na kočáru.

Country terasa

Je považována za centrum večerního života v areálu termálního koupaliště. Hosté mají na výběr z různých druhů obchodů a zboží. Najdete zde cukrárna, zmrzlinu, cocktailovú terasu, velkou hernu s kulečníkem a zábavnými automaty pro děti. Největší atrakcí Country terasy je možnost zapůjčení si šlapacích autíček, které slouží jako výborný relax po dni stráveném u vody a také jsou vhodné na poznávání areálu termálního koupaliště.

Športové možnosti areálu

Areál koupaliště poskytuje svým návštěvníkům velmi mnoho sportovních aktivit, ať už pro děti nebo dospělé. V nabídce volejbalové, tenisové a golfové hřiště a vodní fotbal. Možnost člunkování a jízdy na vodním kole. Pro děti jsou k dispozici houpačky, pískoviště, nafukovací hrady.

Oslava spojenia Slovensko-Maďarských obcí

Tato tradice se traduje již od roku 1996. Jde o oslavu spojení vesnic vedle Dunaji začínající se v Patincích av Neszmély (maďarská strana) pokračujících dále po proudu řeky Dunaj přes vesnice Radvaň nad Dunajem, Moča a Kravany nad Dunajem. Tato oslava vznikla na počest mezilidských vztahů, aby lidé bouraly mezi sebou hranice a vytvářely "mosty" mezi obyvateli přes Dunaj. Zakladateli této slavnosti jsou obce Patince a Neszmély. Oslava se koná vždy první červencový týden, kdy se pri Dunaji v každé vesnici vaří guláš, konají se různé společenské akce. Během těchto akcí se v každé vesnici přistaví výletní loď na níž se odehraje divadlo jako vzniklo spojení vesnic. Krásná noc je zakončena plavbou tisíců svíček po Dunaji. Zúčastněte se i Vy této méně známé ale pěkné akce. Dunaj doslova svítí!

Cyklotrasa: Komárno – Patince – Kravany nad Dunajom

Cyklotrasa vedie pozdĺž Dunaja na trase Komárno-Iža-Patince-Radvaň nad Dunajom-Moča-Kravany nad Dunajom, popri ktorej sú vybudované oddychové body. Cyklotrasa je súčasťou

Dunajskej cyklocesty, ktorá je jednou z najznámejších a najnavštevovanejších cyklotrás v Európe. Je súčasťou cesty EUROVELO 6, ktorá vedie od Atlantiku vo Francúzsku až k Čiernemu moru v Rumunsku. Cyklotrasa z Komárna do Kravian nad Dunajom vedie po hrádzi. V Dunajskej Radvani prejde na cestnú komunikáciu, tu totiž neexistuje hrádza. Meria 30,34 kilometra. Z toho 18 kilometrov predstavuje stavaná cyklistická komunikácia a 12,34 kilometra bolo vyznačených.

Cyklotrasa: Komárno – Kolárovo

Zaujímavé zážitky poskytuje aj cyklistická trasa (v dĺžke 17,3 km) vedúca vážskou hrádzou z Komárna do Kolárova. Trasa vedúca pravým brehom Váhu prechádza okolo Národnej prírodnej rezervácia Vrbina s chránenou faunou a flórou lužných lesov. Severnejšie prechádza okolo Prírodnej rezervácie Lohotský močiar. Trasa končí pri unikátnom vodnom mlyne v Kolárove, ktorý predstavuje zaujímavú technickú pamiatku s expozíciou venovanou vodnému mlynárstvu a pekným prírodným areálom. Trasa vedúca ľavým brehom Váhu prechádza chvíľku po cestnej komunikácii Komárno – Kava, kde sa odpája a pokračuje vážskou hrádzou v pokľudnom prostredí až do Kolárova.
 
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI