Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

TOPlist

Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Prázdninový areál Glyfada Beach Villas

Ubytování v Evropě: 

Informace

Popis

Areál Glyfada Beach se nachází uprostřed cypřišů a olivových hájů v rybářské vesnici Loggos a nabízí tradiční vily s panoramatickým výhledem na Jónské moře. Nabízí 2 bazény a přímořskou tavernu. Glyfada Beach Villas má vily se zařízeným balkonem, dlážděnými podlahami a dřevěnými stropy. Mají kuchyňský kout, obývací prostor s pohovkou a vlastní koupelnu. Klimatizace je k dispozici na vyžádání.

Dva bazény se slanou vodou jsou obklopené kamennými slunečními terasami a jeden má vířivku. V blízkosti jednoho z bazénů najdete tenisový kurt zastíněný cypřiši. Glyfada Beach má také malé muzeum vystavující místní artefakty.

Hotelová taverna s velkou terasou s výhledem na moře podává tradiční speciality připravené z místních surovin. V baru u bazénu si můžete vychutnat nealkoholické nápoje, kávu a zmrzlinu.

 

Typy ubytování

  • Bungalovy
  • Apartmány
  • Pokoje

 


Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

 

Galerie
Ceník
Kontakt
Kontaktní formulář
Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele K.C.
K.C. (nepřihlášený) 9. Březen 2023 - 11:23
Počet hlasů: 15
Wow, kde mám začít. Ohromující poloha a neposkvrněné letovisko / vila. Rozhodně si rezervujte, aby šel znovu. Velmi dobře vedené Doreen a Spirosem. Velmi přátelská s Doreen, která vždy chtěla pomoci, kde může. Bydleli jsme v 1lůžkové vile, která byla méně čistá. Kéž bychom zůstali déle! Provozují mini autobusovou dopravu ve večerních hodinách minimálně každou noc, je to jiné místo (to je napsáno na tabuli), jídlo je dobré a za velmi dobrou cenu. Místo je na kopci, takže každý, kdo má potíže s chůzí, to může považovat za výzvu, prostě jsme to viděli jako dobré cvičení. Dokončujeme naši dovolenou na Korfu, ale přejeme si, abychom byli stále na Paxosu. Děkuji Doreen a Spiros
Hodnocení: 
4
Average: 4 (1 vote)

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


Camping Karolina - Plzeňsko


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI